Czy wiesz, że...?

Youtube Instagram Facebook
FAQ

W przypadku gdy jesteś zainteresowany nazwiązaniem współpracy ze mną, poniżej przedstawiam kilka przydatnych informacji

Wykonuję sesje cosplayowe, stylizowane oraz komercyjne. Moją drugą działką jeśli chodzi o fotografię są reportaże okolicznościowe - śluby, chrzty, wieczory panieńskie oraz tradycyjne sesje. Jeśli jesteś nimi zainteresowana/y więcej tutaj.

Nie mam jednoznacznego kosztorysu. Do sesji cosplay/stylizowanych/komercyjnych podchodzę indywidualnie. Jednakże mam przygotowany orientacyjny cennik każdego z tematów fotografii, którymi się zajmuję i jest on dostępny tutaj.

Nie. Jednakże takie sesje wykonuję bardzo wybiórczo i wszystko zależy od pomysłu, miejsca oraz Twojego doświadczenia. Nie bój się zapytać - nie gryzę! ;)

Na co dzień mieszkam w Warszawie i to tutaj wykonuję większość zdjęć artystycznych. Generalnie jednak miejsce sesji nie ogranicza się jedynie do stolicy i jestem w stanie dojechać do dowolnego rejonu Polski - po pokryciu kosztów dojazdu oraz, w przypadku takiej konieczności, noclegu. Zobacz gdzie dotychczas wykonywałam zdjęcia - klikając tutaj.

Tak. Umowę podpisuję praktycznie z każdym, chyba że wyjątkowo jej zapomnę. Jednak jest to gwarancja nie tylko dla mnie, ale i dla Ciebie, w której dodatkowo znajdziesz informacje, kiedy dostaniesz zdjęcia, ile, jak możesz(oraz ja) z nich korzystać i wiele innych przydatnych rzeczy. W umowie znajdują się również aspekty związane z RODO.

Pracuję na zlecenie, więc pracuję "kiedy chcę i mogę". Na sesję można umówić się ze mną od poniedziałku do niedzieli, chociaż generalnie wolę w tygodniu - w gorącym sezonie weekendy najzwyczajniej w świecie wypełniam reportażami i nie mam czasu. Jeśli chcesz zabukować sobie jakiś konkretny termin - najprostszym wyjściem jest napisanie wcześniej, przekazanie mi informacji o jaki termin chodzi i wpłacenie zadatku, abym ten termin dla Ciebie zajęła.

Wszystko zależy od sesji, od tego jak się nam pracuje, co jest tematem oraz gdzie robię zdjęcia. Zdarzają mi się sesje trwające ok 5h jednak najczęściej są to sesje z "fotograficznymi znajomymi", z którymi dużo rozmawiamy, nie śpieszymy się, albo są to większe projekty. Jednak na co dzień sesja plenerowa trwa około półtorej godziny, sesja w domu/studio jakieś 30minut do jednej godziny. Fotografuję na tyle długo, że umiem w takim czasie zrobić dobry materiał.

Jasne! Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Makijaż mogę wykonać zarówno ja, jak i moje zaufane wizażystki, z którymi współpracuję. Dodatkowo w kwestii stylizacji mam pokaźną szafę fotograficzną - głównie do sesji stylizowanych, w których pomogę Ci się wcielić w różne fantastyczne zjawy i kreatury czy gotyckie królowe, ale do sensualnych kobiecych kadrów, wiosennych czy retro zdjęć również coś się znajdzie. Ponadto współpracuję ze stylistką, więc jeśli nie ja to ona na pewno ma brakujący ciuch.

Żaden. Przed swoim obiektywem spotykam zarówno bardzo doświadczonych modeli, jak i osoby, które nigdy nie miały styczności z aparatem. Dbam o przyjazną atmosferę, staram się rozluźnić osobę stojącą przed aparatem i pomagać jej się ustawić, aby zdjęcia wyszły jak najlepiej. W wielu przypadkach takie osoby bez doświadczenia wracały zarówno do mnie jak i zaczynały bawić się tym w celach hobbystycznych.

Kontakt

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać lub nawiązać współpracę możesz to zrobić poprzez media społecznościowe, e-mail widoczny na dole strony lub po prostu wypełniając poniższy formularz!

Copyright © All rights reserved | This template is made with by Colorlib