Czy wiesz, że...?

Youtube Instagram Facebook

Fotografia cosplayowa

- SESJE INDYWIDUALNE -

Jeżeli chodzi o sesje indywidualne wykonuję sesje zarówno w studio (Warszawa) a także w plenerze. Tutaj z racji, że jest to sesja indywidualna najbardziej "opłacalne" dla Ciebie jest przyjechanie do mnie komunikacją, niż mój dojazd.


W sesjach indywidualnych można wyróżnić:
* sesje klasyczne
* sesje fotomanipulacje
* sesje z historią
Pierwszy rodzaj obejmuje klasyczne kadry w plenerze lub studio z podstawową obróbką kolorystyczną oraz retuszem. Druga z kolei to zdjęcia z dodatkiem różnych efektów na zdjęciach, np ogień w dłoni, smoki w tle czy zupełna podmiana tła. Takie zdjęcia również wykonuję zarówno w plenerze jak i w studio. W przypadku ostatniej kategorii sesje z historią, w przeciwieństwie do pozostałych gdzie masz konkretną liczbę zdjęć za konkretną kwotę tutaj ustalamy budżet, a ja nie ograniczam się w zdjęciach - tworząc historię. Przykład takich sesji możesz zobaczyć tutaj.

- SESJE GRUPOWE -

W przypadku sesji grupowych również wykonuję zdjęcia w plenerze oraz studio, z tym że to drugie jest wynajmowane przez grupę na własny koszt - moje pomieści maksymalnie 3 osoby. W przeciwieństwie do sesji indywidualnych mój dojazd jest relatywnie niższy, więc nie ma problemu żebym dojechała w różne rejony Polski. Nie mam też ograniczeń co do ilości osób - największa grupka jaką fotografowałam liczyła 15 osób. Koszt takiej sesji nigdy nie jest stały i zależy od tego kiedy i gdzie jest sesja, ile osób bierze w niej udział oraz ile jakich zdjęć mam oddać - czy skupiamy się na grupowych, czy solo/mniejszych grupkach.

- SESJE Z HISTORIĄ -

Ostatni wart wyróżnienia rodzaj zdjęć cosplayowych to u mnie sesje z historią. Zyskują coraz większe Wasze uznanie. Na czym to polega? Ustalamy budżet jaki chcesz poświęcić na sesję i oddaję taką liczbę zdjęć jaką uznam za ciekawą do pokazania. Jest to zdecydowanie większa liczba zdjęć niż z tradycyjnej sesji, gdyż jak sama nazwa mówi sesją pokazujemy historię. Nie na każdym zdjęciu widać Twoją twarz, czasami jest to szerszy plan, czasem ujęcie na jakiś fragment stroju. Jako całość taka sesja prezentuje się świetnie i jeśli tylko Twoja cosplayowana postać ma wartą pokazania historię - warto zrobić takie zdjęcia. Są świetną pamiątką!

Przykład takich sesji możesz zobaczyć klikając w poniższe miniatury!


- CENNIK -WRÓĆ

Copyright © All rights reserved | This template is made with by Colorlib