Czy wiesz, że...?

Youtube Instagram Facebook

Projekty komercyjne
- SESJA REKLAMOWA -
Wykonuję zdjęcia na potrzeby kampanii reklamowych, głównie ubrań. Moje doświadczenie obejmuje wykonanie sesji promocyjnych nowych kolekcji dla takich marek jak Cropp, Vermilion Corset, Lady Sloth a także Natabo.

Zdjęcia tego typu znajdują się tutaj.

- PACKSHOT -


Wykonuję zdjęcia produktowe tzw packshoty na zarówno białym tle jak i w aranżacjach, które mogą służyć jako zdjęcie reklamowe danego produktu. Staram się sama aranżować kompozycje, dlatego jeśli nie masz pomysłu na kompozycję - pomogę! Zdjęcia wykonuję we własnym studio, do dyspozycji mam różne tła. Najczęściej wykonuję zdjęcia kosmetyków, aczkolwiek mogę wykonać zdjęcia oraz innych przedmiotów jak akcesoria kuchenne, buty czy odzież. Wykonuję również tzw szparowanie produktów.

Zdjęcia tego typu znajdują się tutaj.

- SESJA WIZERUNKOWA -


Jeśli potrzebujesz zdjęć tzw wizerunkowych - zróbmy to! Wykonuję zdjęcia zarówno wizerunkowe, jak i zdjęcia Twojego miejsca pracy. Mam doświadczenie przy fotografowaniu gabinetów kosmetycznych oraz zabiegów, a także sesji sportowych.

Zdjęcia tego typu znajdują się tutaj.

- EVENTY -


Wykonuję reportaż z różnych eventów typu press-day, zarówno z imprez modowych, komputerowych oraz kulturalnych, jak targi książki.

Zdjęcia tego typu znajdują się tutaj.- INNE PROJEKTY -


Bardzo chętnie angażuję się w inne kreatywne projekty jak sesje zdjęciowe z okazji premier gier komputerowych (moje doświadczenie jest tutaj). Jeżeli szukasz zarówno fotografa jak i osoby, która zmontuje manipulację graficzną do Twojego projektu - napisz do mnie!


WRÓĆ

Copyright © All rights reserved | This template is made with by Colorlib