Czy wiesz, że...?

Youtube Instagram Facebook

Agnieszka & Maciej

To był zimny grudniowy dzień, kiedy Agnieszka i Maciek powiedzieli sobie tak. Aura tego dnia była cudowna, pełna emocji. Od samego rana, od czasu przygotowań nie widziałam u tych dwojga smutku, stresu, byli tacy jak zwykle - roześmiani. Dopiero w kościele, przy całej tej świątecznej otoczce w kościele Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Warszawie puściły cudowne emocje, kiedy już na wejściu Agnieszce oczy zalały się łzami, łzami szczęścia, że to właśnie z nim, z Maćkiem, powie sobie za chwilę TAK. Nawet mnie te łzy wzruszenia w pewnym momencie się udzieliły.

Więcej

Charmaine & Tom

Angielski ślub był dla mnie zawsze marzeniem - klasyka, elegancja, niezwykły klimat. I właśnie tego dnia mogłam towarzyszyć Charmaine i Tomowi w ich polsko-angielskim ślubie. Retro i elegancki klimat ślubu odbywający się w Villa Park Julianna zaczął się od cywilnego ślubu pod pergolą, tuż przed zachodem słońca. Dalsza część weselna odbyła się wciąż w angielskim klimacie, którą rozpoczęła się od przemówień, podczas których Charmaine napisała dla Toma przemówienie w języku polskim, który to zaufał jej w 100% na to co tam napisała - bo sam polskiego prawie nie zna! :) A dalej? A dalej zabawom przy przebojach ABBY nie było końca!

Więcej

Magda & Bartek

Muszę przyznać, że jest to jeden z moich ulubionych reportaży, głównie dlatego że poza cudnymi emocjami pomiędzy tym dwojgiem, to i sam klimat ślubu był bliski mojemu sercu. Fotografując ten ślub czułam się trochę jak na ślubie włoskiego mafiozo, ze swoją wybranką. Ślub ten był dla mnie wyjątkowy, nie tylko pod względem całej otoczki wizualnej, jak i historii tej pary, jak też fakt, że Magda postanowiła uszyć swoją sukienkę ślubną samodzielnie - w sumie zdolna z niej bestia, co można zobaczyć tutaj. Całość dopełnił obiad w restauracji Bazyliszek, który to jeszcze bardziej przeniósł mnie w zupełnie inną epokę.

Więcej

Magda & Krzysiek

Naturalność, rustykalność, miłość. Tak mogłabym podsumować reportaż, który wykonałam dla Magdy i Krzyśka. Bardzo zdecydowani w tym co chcą, ale przy tym bardzo naturalni pozostając w klasyce. Już podczas ślubu, który odbył się w Parafii Brata Alberta w Makowie Mazowieckim nie mogłam oderwać od nich wzroku. Zakochani, wymieniający zdawkowe jednak pełne miłości spojrzenia, łapiąc się ukradkiem za dłonie. I reakcja Magdy, w pełni naturalna i nie wymuszona, po założeniu sobie nawzajem obrączek wywołał we mnie mega pozytywny odbiór. Tego dnia, idealnie na wyjściu z kościoła zaczął padać deszcz, rozpętała się nawet burza. Większość par zareagowałaby na to źle, z obawą - jak dojedziemy na salę, co z życzeniami? Nie oni, wyszli z uśmiechem pod tęczowym parasolem. A deszcz? Jak powiedział jeden z gości - Magda uwielbia Deszczową Piosenkę, może zagrała tego dnia właśnie dla nich? Na sesję zdjęciową Magda i Krzysiek od razu mieli pomysł, chcieli połączyć romantyczny wschód słońca nad jeziorem z ukochaną przez nich warszawską starówką, która była tylko dla nas. Cała opustoszała, pozwoliła nam utonąć w miłosnych kadrach, wśród ciasnych uliczek Warszawy.

Więcej

Copyright © All rights reserved | This template is made with by Colorlib