Czy wiesz, że...?

Youtube Instagram Facebook

Renata

Tego dnia podczas wieczoru panieńskiego Renaty towarzyszyłam im tylko podczas sesji, sesji bardzo gorącej, bo nad Polską była ogromna fala upałów. Mimo to wszystkie pięknie przyszykowane, w stylu glam zasiadły na kocu w Parku Skaryszewski, abyśmy mogły zrobić sesję. Z racji pogody ograniczyłyśmy się tylko do samej sesji, ale dziewczyny mimo to dały czadu!

Więcej

Marta

Łazienki Królewskie, lipcowego dnia. Lubię kiedy dziewczyny mają pomysł na sesje plenerowe, bo podczas takiego wieczoru nie każda dziewczyna się z każdą zna. A tutaj świadkowa Marty wpadła na pomysł plecenia wianka dla przyszłej Panny Młodej. Śmiechów i wygłupów zdecydowanie nie brakowało!

Więcej

Justyna

Park Moczydło i zdecydowanie fantastyczna ekipa, takie dziewczęta mogłabym fotografować zawsze! Uśmiechnięte, z pomysłami na kadry i niebojące się obiektywu! Ta ekipa sprawiła, że czas z nimi spędzony minął w cudownej atmosferze, a zdjęcia robiły się po prostu same!

Więcej

Joanna

To był wyjątkowy panieński, z dwóch powodów. Nie był w klasycznym kobiecym stylu, ale był stylizowany. Znam zarówno Asię jak i jej świadkową Kasię i wiedziałam, że to będzie coś wyjątkowo i nie myliłam się! Całość była urządzona w konwencji Wiedźmina, na potrzeby którego Kasia skompletowała po innych znajomych stroje z tego uniwersum. No cóż – było magicznie!

Więcej

Danusia

Kiedy rozmawiałam ze świadkową Danusi o pomyśle na zdjęcia miały być słoneczne kolorowe kadry, z pięknymi kwiecistymi sukienkami. Na dworze robiło się coraz cieplej z dnia na dzień i nawet nie przypuszczałyśmy, że rano przed zdjęciami nastąpi załamanie pogody. Temperatura spadła o 10 stopni, było ledwo powyżej zera, w dodatku rano padał śnieg. Ale dziewczyny nie poddały się i dzielnie pozowały chociaż tę godzinę do zdjęć – dzielne były!

Więcej

Copyright © All rights reserved | This template is made with by Colorlib