Czy wiesz, że...?

Youtube Instagram Facebook

Natalia & Michał

Piękny i ciepły październikowy dzień, kiedy Natalia i Michał powiedzieli sobie tak. Aura tego dnia była cudowna, pełna emocji. Gdzieś pośrodku lasu, w rodzinnym domu Natalia przygotowywała się do tego jedynego dnia. Podczas ceremonii zaślubin byli bardzo oszczędni w emocjach, chociaż było je widać. Te ukradkowe spojrzenia, uśmiechy czy mocniejszy uścisk dłoni. Cali zestresowani, ale byli tam razem i patrząc sobie głęboko w oczy powiedzieli sobie tak! A kiedy już nerwy zelżały wraz z bliskimi bawili się do białego rana przy huku i świetle fajerwerków w tle!

Więcej

Paulina & Czarek

Kiedy wspominam dzień ślubu Pauliny i Czarka, mam w głowie – kocham to robić. Rzadko zdarza się, żebym tak bardzo przejmowała się aż tak bardzo dniem Państwa Młodych. Żarty, rozmowy, przyłapywanie Młodej pijącej ze świadkową kieliszek na odwagę, przeżywanie ceremonii zaślubin i trzymanie kciuków kiedy w trakcie wychodzą problemy. Ale udało się wszystko a Paulina i Czarek spisali się na medal! Wciąż fascynuje jak tak skromni i nieśmiali w emocjach, na parkiecie porwali wszystkich!

Więcej

Angelika & Artur

Oj, co to był za ślub! A jakie wesele! Takie zabawy mogłabym fotografować chociaż do rana! Same przygotowania i wesele odbywały się w cudownej aurze drewnianej sali tu przy jeziorze na Mazurach. Mimo lekkiego chaosu od samego rana, typowego w ostatnich latach upału, Angelice i Arturowi uśmiech nie schodził z twarzy i z takim samym uśmiechem, razem za rękę wkroczyli do kościoła by powiedzieć sobie tak! A potem to już nawet mnie ten uśmiech nie schodził z twarzy do końca wesela!

Więcej

Ola & Michał

Miasto, z którego pochodzę, katedra w której sama ślubowałam, cudowna sesja o zachodzie słońca na Wzgórzu z widokiem na Wisłę i do tego oczywiście oni - cudowna para, która spowodowała, że pierwszy raz miałam tak ogromny problem zmieścić się w pakiecie zdjęciowy – wyszło za dużo dobrych zdjęć! Małe smaczki przechwycone w reportażu, piękny ślub i niezwykła impreza do rana – reportaż idealny!

Więcej

Martyna & Piotr

Dzień Martyny i Piotra już od rana przywitał nas wysoką temperaturą, w trwających w tym roku falach upału. Mimo wszystko można było powiedzieć, że to był plus w tym dniu, bo oboje przez ten fakt zapomnieli o stresie, bo na ustach wszystkich była właśnie temperatura. Ślub był piękny, skromny, ale pełen różnych emocji, chwytający za serce.

Więcej

Magda & Krzysiek

Naturalność, rustykalność, miłość. Tak mogłabym podsumować reportaż, który wykonałam dla Magdy i Krzyśka. Bardzo zdecydowani w tym co chcą, ale przy tym bardzo naturalni pozostając w klasyce. Już podczas ślubu, który odbył się w Parafii Brata Alberta w Makowie Mazowieckim nie mogłam oderwać od nich wzroku. Zakochani, wymieniający zdawkowe jednak pełne miłości spojrzenia, łapiąc się ukradkiem za dłonie. I reakcja Magdy, w pełni naturalna i nie wymuszona, po założeniu sobie nawzajem obrączek wywołał we mnie mega pozytywny odbiór. Tego dnia, idealnie na wyjściu z kościoła zaczął padać deszcz, rozpętała się nawet burza. Większość par zareagowałaby na to źle, z obawą - jak dojedziemy na salę, co z życzeniami? Nie oni, wyszli z uśmiechem pod tęczowym parasolem. A deszcz? Jak powiedział jeden z gości - Magda uwielbia Deszczową Piosenkę, może zagrała tego dnia właśnie dla nich? Na sesję zdjęciową Magda i Krzysiek od razu mieli pomysł, chcieli połączyć romantyczny wschód słońca nad jeziorem z ukochaną przez nich warszawską starówką, która była tylko dla nas. Cała opustoszała, pozwoliła nam utonąć w miłosnych kadrach, wśród ciasnych uliczek Warszawy.

Więcej

Agnieszka & Maciej

To był zimny grudniowy dzień, kiedy Agnieszka i Maciek powiedzieli sobie tak. Aura tego dnia była cudowna, pełna emocji. Od samego rana, od czasu przygotowań nie widziałam u tych dwojga smutku, stresu, byli tacy jak zwykle - roześmiani. Dopiero w kościele, przy całej tej świątecznej otoczce w kościele Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Warszawie puściły cudowne emocje, kiedy już na wejściu Agnieszce oczy zalały się łzami, łzami szczęścia, że to właśnie z nim, z Maćkiem, powie sobie za chwilę TAK. Nawet mnie te łzy wzruszenia w pewnym momencie się udzieliły.

Więcej

Charmaine & Tom

Angielski ślub był dla mnie zawsze marzeniem - klasyka, elegancja, niezwykły klimat. I właśnie tego dnia mogłam towarzyszyć Charmaine i Tomowi w ich polsko-angielskim ślubie. Retro i elegancki klimat ślubu odbywający się w Villa Park Julianna zaczął się od cywilnego ślubu pod pergolą, tuż przed zachodem słońca. Dalsza część weselna odbyła się wciąż w angielskim klimacie, którą rozpoczęła się od przemówień, podczas których Charmaine napisała dla Toma przemówienie w języku polskim, który to zaufał jej w 100% na to co tam napisała - bo sam polskiego prawie nie zna! :) A dalej? A dalej zabawom przy przebojach ABBY nie było końca!

Więcej

Magda & Bartek

Muszę przyznać, że jest to jeden z moich ulubionych reportaży, głównie dlatego że poza cudnymi emocjami pomiędzy tym dwojgiem, to i sam klimat ślubu był bliski mojemu sercu. Fotografując ten ślub czułam się trochę jak na ślubie włoskiego mafiozo, ze swoją wybranką. Ślub ten był dla mnie wyjątkowy, nie tylko pod względem całej otoczki wizualnej, jak i historii tej pary, jak też fakt, że Magda postanowiła uszyć swoją sukienkę ślubną samodzielnie - w sumie zdolna z niej bestia, co można zobaczyć tutaj. Całość dopełnił obiad w restauracji Bazyliszek, który to jeszcze bardziej przeniósł mnie w zupełnie inną epokę.

Więcej

Copyright © All rights reserved | This template is made with by Colorlib